logoRKZ1

Szanowni Państwo,

Poniżej znajduje się instrukacja jak zarejestrować się na szkolenie. Osoby, które już opłaciły szkolenie pomijają krok 1.

Instrukcja jak odbyć szkolenie:
1. Należy zarejestrować się  https://medicalupdate.pl/rkz1 i opłacić udział w szkoleniu zgodnie z informacją wysłaną w potwierdzeniu rejestracji.
2. Po opłaceniu szkolenia należy utworzyć konto użytkownika na stronie https://medicalupdate24.pl/ w zakładce Rejestracja.
3. Aby można było się zalogować na stronie należy aktywować konto za pomoca linka wysłanego ze strony automatycznie na Państwa adres email.
4. Po aktywacji konta prosimy o cieprliwość, gdyż będziemy musieli zweryfikować Państwa płatność, aby móc udzielić dostępu do szkolenia. Weryfikacja może potrwać do 48 godzin. lub dłużej w zależności od czasu dokonania opłaty. Gdyby po 48h od rejestracji po zalogowaniu opłacone szkolenie nie było widoczne prosimy o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   
5. Szkolenie na stronie https://medicalupdate24.pl/ będzie dostępne do 31 października W tym czasie każdy użytkownik będzie miał pełny dostep do prezentacji oraz testu.
6. Po zaliczeniu testu należy wypełnić formularz niezbędny do prawidłowego wysłania zaświadczenia o odbyciu kursu. Aby wypełnić formularz należy kliknąć w pozycję "Zaświadczenie"
7. Zarówno test, formularz jak i ankietę wypełnić można tylko raz.
8. Aby w pełni skorzystać z dostępnych wykładów zalecamy korzystać ze strony na komputerze. 
9. Uczestnikom szkolenia przysługuje 15 punktów edukacyjnych tzw. "twardych"

Wydłużamy czas trwania szkolenia do 31 grudnia 2020!

Szkolenie obejmuje następujące zagadnienia:

1. Homeostaza
a. Prawo elektroobojętności
b. Prawo izojonii
c. Prawo izohydrii
d. Prawo izomolalności
e. Prawo izowolemii
2. RKZ – podstawy teoretyczne fizjologii
3. Przyczyny zaburzeń w RKZ
4. Wpływ zaburzeń w RKZ na inne wyniki badań laboratoryjnych
5. Interpretacja wyników badań laboratoryjnych