logotl1

Szanowni Państwo,

Poniżej znajduje się instrukacja jak zarejestrować się na szkolenie. Osoby, które już opłaciły szkolenie pomijają krok 1.

INSTRUKCJA JAK ODBYĆ SZKOLENIE:
1. Należy zarejestrować się https://medicalupdate.pl/rej20tl1 i opłacić udział w szkoleniu zgodnie z informacją wysłaną w potwierdzeniu rejestracji.
2. Po opłaceniu szkolenia należy utworzyć konto użytkownika na stronie https://medicalupdate24.pl w zakładce Rejestracja
3. Aby można było się zalogować na stronie należy aktywować konto za pomoca linka wysłanego ze strony https://medicalupdate24.pl automatycznie na Państwa adres email.
4. Po aktywacji konta prosimy o cieprliwość, gdyż będziemy musieli zweryfikować Państwa płatność, aby móc udzielić dostępu do szkolenia. Weryfikacja może potrwać do 48 godzin, lub dłużej w zależności od czasu dokonania opłaty. Gdyby po 48h od rejestracji po zalogowaniu opłacone szkolenie nie było widoczne prosimy o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   
5. Szkolenie na stronie https://medicalupdate24.pl będzie dostępne do 30 września. W tym czasie każdy użytkownik będzie miał pełny dostep do prezentacji oraz testu.
6. Po zaliczeniu testu należy wypełnić formularz niezbędny do prawidłowego wysłania zaświadczenia o odbyciu kursu. Aby wypełnić formularz należy kliknąć w pozycję "Zaświadczenie"
7. Zarówno test, formularz jak i ankietę wypełnić można tylko raz.
8. Aby w pełni skorzystać z dostępnych wykładów zalecamy korzystać ze strony na komputerze. 
9. Uczestnikom szkolenia przysługuje 25 punktów edukacyjnych tzw. "twardych"

Wydłużamy czas trwania szkolenia do 31 grudnia 2020!

Kolejność wykładów na stronie jest następująca:

Wykład 1 - Postępowanie terapeutyczne po porodzie w alloimmunologicznej małopłytkowości noworodkowej
Wykład 2 - Badania z zakresu immunologii transfuzjologicznej - trudności w oznaczeniach - przykłady cz.1
Wykład 3 - Niepożądane zdarzenia w centrum krwiodawstwa – przykłady cz. 1
Wykład 4 - Funkcje krwinek płytkowych – diagnostyka
Wykład 5 - Wykrywanie przeciwciał przeciwpłytkowych - metody i wyzwania w laboratorium
Wykład 6 - Cytometria przepływowa – zastosowania w klinice hematologii i transfuzjologii.
Wykład 7 - Znaczenie badań przeglądowych czynników zakaźnych dla bezpieczeństwa przetoczeń krwi i jej składników

Punkty edukacyjne:
Szkolenie będzie kończyło się testem i jest to szkolenie, za który diagności laboratoryjni otrzymują 25 punktów edukacyjnych tzw. "twardych". Są to punkty, których według rozporządzenia, jako diagności musimy zebrać minimum 50 w ciągu 5 lat. Test zaliczający szkolenie odbędzie się do godz. 15.