logowh1

Szanowni Państwo,

Poniżej znajduje się instrukacja jak zarejestrować się na szkolenie. Osoby, które już opłaciły szkolenie pomijają krok 1.

Instrukcja jak odbyć szkolenie:
1. Należy zarejestrować się  https://medicalupdate.pl/rej20wh1 i opłacić udział w szkoleniu zgodnie z informacją wysłaną w potwierdzeniu rejestracji.
2. Po opłaceniu szkolenia należy utworzyć konto użytkownika na stronie  https://medicalupdate24.pl w zakładce Rejestracja.
3. Aby można było się zalogować na stronie należy aktywować konto za pomoca linka wysłanego ze strony  https://medicalupdate24.pl automatycznie na Państwa adres email.
4. Po aktywacji konta prosimy o cieprliwość, gdyż będziemy musieli zweryfikować Państwa płatność, aby móc udzielić dostępu do szkolenia. Weryfikacja może potrwać do 48 godzin. lub dłużej w zależności od czasu dokonania opłaty. Gdyby po 48h od rejestracji po zalogowaniu opłacone szkolenie nie było widoczne prosimy o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   
5. Szkolenie na stronie  https://medicalupdate24.pl będzie dostępne do 30 września. W tym czasie każdy użytkownik będzie miał pełny dostep do prezentacji oraz testu.
6. Po zaliczeniu testu należy wypełnić formularz niezbędny do prawidłowego wysłania zaświadczenia o odbyciu kursu. Aby wypełnić formularz należy kliknąć w pozycję "Zaświadczenie"
7. Zarówno test, formularz jak i ankietę wypełnić można tylko raz.
8. Aby w pełni skorzystać z dostępnych wykładów zalecamy korzystać ze strony na komputerze. 
9. Uczestnikom szkolenia przysługuje 25 punktów edukacyjnych tzw. "twardych"

Wydłużamy czas trwania szkolenia do 31 grudnia 2020!

Kolejność wykładów na stronie jest następująca:

Wykład 1 - "Wprowadzenie do techniki cytometrii przepływowej. Ocena subpopulacji limfocytów u osoby dorosłej i u dziecka"

Wykład 2 - "Hematogony – prekursory młodych limfocytów B"

Wykład 3 - "Oznaczanie choroby resztkowej"

Wykład 4 - "Mikroskopowa ocena rozmazu krwi pacjentów pediatrycznych"

Wykład 5 - "Ostra białaczka limfoblastyczna"

Wykład 6 - "Zespół rozpadu guza nowotworowego"