Serdecznie zapraszamy na szkolenie

logoskip

Warsztaty koagulologiczne
UWAGA! Szkolenie w formie e-learningowej
Szkolenie będzie dostępne na stronie od 11 listopada 2020 do 30 czerwca 2021 
Wydłużamy termin szkolenia

20 punktów edukacyjnych "twardych"

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na szkolenie pod tytułem "Warsztaty Koagulologiczne". Warsztaty przeznaczone są dla pracowników laboratoriów, lekarzy oraz studentów, którzy pragną poszerzać swoją wiedzę z zakresu koagulologii. Szkolenie może stanowić dobrą powtórkę przed egzaminem specjalizacyjnym. Szkolenie poprowadzi mgr Paweł Kozłowski (Dziecięcy Szpital Kliniczny im. Józefa Polikarpa Brudzińskiego).
Podczas szkolenia będą omówione następujące tematy:

1. Fizjologia układu hemostazy
2. Zaburzenia krwotoczne
3. Trombofilia wrodzona i nabyta
4. Monitorowanie leczenia przeciwkrzepliwego


Instrukcja jak odbyć szkolenie:

1. Należy zarejestrować się https://medicalupdate.pl i opłacić udział w szkoleniu zgodnie z informacją wysłaną w potwierdzeniu rejestracji.
2. Po opłaceniu szkolenia należy utworzyć konto użytkownika na stronie https://medicalupdate24.pl (osoby posiadające konto na stronie nie muszą tworzyć osobnego konta)
3. Aby można było się zalogować na stronie należy aktywować konto za pomoca linka wysłanego ze strony https://medicalupdate24.pl automatycznie na Państwa adres email.
4. Po aktywacji konta prosimy o cieprliwość, gdyż będziemy musieli zweryfikować Państwa płatność, aby móc udzielić dostępu do szkolenia. Weryfikacja może potrwać do 2 dni roboczych.
5. Szkolenie na stronie https://medicalupdate24.pl będzie dostępne do 30 czerwca 2021 r. W tym czasie każdy użytkownik będzie miał pełny dostep do prezentacji oraz testu.
6. Po zaliczeniu testu należy wypełnić formularz niezbędny do prawidłowego wysłania zaświadczenia o odbyciu kursu. Aby wypełnić formularz należy kliknąć w pozycję "Zaświadczenie"
7. Zarówno test, formularz jak i ankietę wypełnić można tylko raz, jednak test można przerwać w dowolnym momencie. Zostanie on zapisany na ostatnim pytaniu, na które została udzielona odpowiedź.
8. Aby w pełni skorzystać z dostępnych wykładów zalecamy korzystać ze strony na komputerze.
9. Uczestnikom szkolenia przysługuje 19 punktów edukacyjnych tzw. "twardych"

Punkty edukacyjne:
Szkolenie będzie kończyło się testem i jest to szkolenie, za który diagności laboratoryjni otrzymują 20 punktów edukacyjnych tzw. "twardych". Są to punkty, których według rozporządzenia, jako diagności musimy zebrać minimum 50 w ciągu 5 lat.